Všeobecné obchodné podmienky uzavretia objednávky u Fotky za babku

Spoločnosť Fotky za babku funguje ako internetový obchod, ktorý sa zameriava na tlač a vyvolávanie fotografií a fotoobrazov. Prostredníctvom ich webovej stránky si môžete službu vytlačenia fotografií objednať a následne vám zhotovené fotky prídu priamo k vám domov. Celý proces objednania funguje veľmi jednoducho a jediné čo k objednávke potrebujete je počítač alebo mobilný telefón s prístupom k internetu. Na ich webe sa prekliknete do sekcie „Fotografie“ alebo „Fotobrazy“, podľa toho, o čo máte záujem vytlačiť. Ďalej kliknete na tlačidlo „Prehľadávať“ a vyberiete z počítača alebo mobilnej galérie všetky fotografie, ktoré majú byť vytlačené.

prebiehajúca tlač

Po nahratí zvolených fotografií si môžete zvoliť ich rozmery od pár centimetrov, cez papierové veľkosti A4 alebo A3, až po metrové rozmery. Potom môžete vyberať taktiež úroveň kvality tlače, a to konkrétne štandardnú alebo prémiovú či povrchovú úpravu papiera, a teda lesklý alebo matný papier.

spôsob tlače

Vrátané veľkosti, kvality tlače a typu papiera si môžete zvoliť rovnako aj určitý počet kusov a to, či chcete, aby bol celý papier vyplnený fotografiou alebo orezaný. Po výbere konkrétnych parametrov sa presuniete do nákupného košíka, kde uzavriete a zaplatíte za objednávku. Ešte pred samotným uzavretím objednávky si však môžete v prípade nejakých nejasností prečítať obchodné podmienky Fotky za babku. Všeobecné obchodné podmienky sú povinnými pravidlami, ktoré musí mať uvedený na svojej webovej stránke každý internetový obchod. Ide o jasne vymedzené a všeobecné pravidlá, ktoré platia pri uzatvorení nákupu medzi predávajúcim a kupujúcim. Zahŕňajú základné informácie o predávajúcom, jeho názve, sídle a iné údaje, ktoré sa týkajú napríklad reklamácie, vrátenia tovaru, riešenia sporov či spôsobe doručenia objednávky. Taktiež sa v podmienkach nachádzajú aj spôsoby, akými môže kupujúci vyriešiť prípadnú nespokojnosť alebo podať sťažnosť.