Aplikácie, ktoré šetria vaše peniaze

Šetriť sa dá naozaj všade a to isté platí aj pre internetovom nakupovaní. Pýtate sa, že ako je to možné? Počuli ste niekedy o cashbacku z ceny vášho nákupu? Ak áno tak myslím tým priamo aplikácie, ktoré sa na to zameriavajú . Ak však stále netušíte o čom píšem, tak čítajte ďalej. Ide o aplikácie, ktoré vám vracajú naspäť peniaze z ceny vášho nákupu. S každým obchodom majú uzavretú inú zmluvu o percentách z ceny, preto sa to bude líšiť. Zdá sa vám to aj tak nereálne a príliš jednoduché? Tak vedzte, že mám pravdu a teraz vám  tu nejaké také aplikácie predstavím.

peníze

Plná peňaženka
Ide o českú spoločnosť, ktorá funduje na Slovensku od roku 2017. Plná peňaženka spolupracuje s dokopy 404 obchodmi. Ako to všetko funguje? Najprv si spravíte účet na stránke Plná peňaženka.sk. Zadáte do vyhľadávača názov obchodu, z ktorého chcete nakupovať. A už len na stránke, do ktorej vás to nahodilo a z ktorej ste si chceli nakúpiť, objednáte tovar. Na vašom konte na Plnej peňaženke sa vám zjaví váš nákup, ktorý potom musí schváliť obchod, v ktorom ste vykonali nákup. Je to jednoduché však? K tomu ešte môžete získať 50 centov za nainštalovanie líštičky, ktorá vás vždy upozorní, že na stránke na ktorej sa práve nachádzate môžete získať cashback. Ak si váš známy cez vaše presmerovanie spraví účet a získa cashback z nákupov až dve eurá, získate za neho 10 eur. Rovnako získate aj nejaké odmeny aj za vaše prvé nákupy. Má to jeden háčik, pokiaľ chcete vyplatiť peniaze z bonusov na váš účet, musíte mať na vašom konte až 4 eurá z vašich reálnych nákupov.

mince

Tipli
Funguje rovnakým spôsobom ako Plná peňaženka. Majú trochu nižší počet obchodov. Teda niečo vyše 350. Môžete si tiež zaviesť lištu do prehliadača. Výhodou oproti Plnej Peňaženke je, že môžete využiť aj zľavové kupóny, ktoré nájdete na stránke, zároveň získate aj cashback.