Stop nudným mužom!

Ak váš bol partner na začiatku vzťahu aktívny, spoločenský, zábavný, nežný a hlavne, nikdy neobsedel na jednom mieste, asi je pre vás dosť veľkým šokom, že sa odrazu tak zmenil. Muži to skrátka povedome robia. Ak už ulovili svoju korisť a cítia sa byť istý, je pravdepodobné, že sa snažiť prestanú. Akosi zabúdajú, že vo vzťahu je aj naďalej potrebné vyvíjať aktivitu a snažiť sa o svoju partnerku, aj keď je s nimi.dobrodružství.jpg
Nehovorte mužovi, aby sa zmenil, ani sa o to nasilu nesnažte. On sa zmení sám, ak to uzná za vhodné. Navyše, čím viac budete tlačiť na pílu, tým viac sa on bude brániť a vyhýbať sa tomu. Namiesto toho spolu radšej o tom komunikujte a otvorene navrhnite, že sa vám tento životný štýl nepáči a boli by ste rady, kedy s vami opäť začal chodiť na výlety, či plávať.
Začnite veci robiť opäť spoločne ako predtým. Utuží to váš vzťah a navyše, budete vo všetkom ako jeden. Jednoducho nedajte mu priestor, aby doma ležal, ak si vy idete zabehať! Vezmite ho so sebou. Navrhnite, že po behu si môžete dať spoločnú sprchu. Hneď uvidíte, ako pobeží za vami!
Nenápadne spomeňte, ako sa vám páči váš kolega a ako športuje. Nehovorte to okato, ani neprovokujte. Len to tak nadhoďte, akože ste si to všimli a hneď prejdite na inú tému. Uvidíte, ako sa po pár minútach k tému vráti, pretože bude žiarliť. Možno o pár dní uňho zbadáte nové činky a to, že vstal skôr, len aby stihol ranný beh.procházka.jpg
Vymeňte televíziu za večerné prechádzky po meste, pri rieke alebo v lese. Spravte si z toho dennú rutinu. Ak bude protestovať, nájdite si zámienku, že mu chcete ukázať. Prípadne si zaobstarajte psíka. Alebo choďte do kina, no posledné dve zastávky sa prejdite.
Buďte aktívna a pekne sa obliekajte. Časom si všimne, že ste ešte krajšia ako doteraz a že sa za vami muži otáčajú. Možno sa to nezdá, ale muži vedia byť pekne žiarliví! Začne byť aj on aktívnejším, pozve vás na večeru alebo doma uprace, začne sa o seba viac starať. Skrátka v ňom opäť prebuďte dravca!