Firefox sa vracia


Ø  Používatelia si môžu vybrať medzi desiatkami prehliadačmi . Firefox sa vracia s novými funkciami .Tento týždeň sa spustila beta verzia Firefoxu . Ide teda o novinku verzia ktorá by sa mala dostať do povedomia používateľov internetu.

 prohlížeč firefox


Ø  Samotný Firefox bude testovaný ešte dlho aby sa predišlo  akým si chybám ktoré by pri používaní mohli vadiť . Používatelia by teda malý lepšiu verziu ktorá bude fungovať na viacero jadier procesora ktoré by mali zrýchliť načítavanie stránok , teda budú rýchlejšie ako predchádzajúcej verzii. Ďalšou inováciu bude zameraná na menšiu spotrebu pamäte RAM ktorá by mala zaberať ešte menej ako prehliadač Google Chrome . Firefox dostane aj nové používateľské rozhranie , ktoré by malo používateľom uľahčiť prácu pri surfovaní na internete. A neposlednom rade bude Firefox viac zabezpečený proti vírusom , a bude aj menej reklám. Oficiálna verzia však bude spustená až niekedy novembri, teda bude spustená oficiálna verzia prehliadača. No či bude renovovaní Firefox úspešnú to sa dozvieme až pri oficiálnom spustení.

 procházení stránek


Ø  Aké prehliadače používame najčastejšie ? Ľudia využívajú nájme prehliadač Google Chrome , Tento prehliadač je jeden z najlepších pretože obsahuje všetko čo bežný používateľ internetu potrebuje. Od pekného rozohrania , rýchleho načítavania stránok , až po sťahovanie súborov.  Druhým prehliadačom je od Microsoftu teda Internet Explorer . No tento prehliadač obsahuje veľké množstvo chýb , a zaraďuje sa medzi najhoršie prehliadače Ďalším prehliadačom je Safari. Podala prieskumu ho používa viac ako sto tisíc užívateľov. Posledný prehliadač je Opera. Radi sa do kategórie najlepších prehliadačov . Slúži nájme na rýchle sťahovanie súborov , a načítavanie stránok , má taktiež okná z poslednými navštívenými stránkami , pekné používateľské rozohranie , či funkciu turbo na zrýchlenie načítavania stránok.