Ocean of Games

Využívate svoj počítač na prácu, internet, sociálne siete, filmy  či podobné veci, ale chceli by ste si na ňom odskúšať zahrať nejaké parádne počítačové hry? Nemyslím len nejaké jednoduché na štýl karty či míny ale také, ktoré majú prepracovanú grafiku, príbeh a dlhé hodiny hrateľnosti. Skrátka tie, ktoré sú naozaj cool a in.
moderní počítač
Ak si myslíte že za tieto hry budete musieť dať 20 Euro minimálne, tak nemusí to byť pravda. Poznám stránku, na ktorej sa k týmto populárnym hrám dostanete úplnezadarmo a dokonca bez registrácie. Zo stránky pritom sťahujete skvelou rýchlosťou, nie ste vôbec obmedzovaní a aby toho nebolo málo, ku každej hre si stiahnete aj video-návod, ako hru správne a bez problémov nainštalovať. Pokiaľ teda chcete odskúšať nejakú štýlovú počítačovú hru, toto je najlepšia stránka, o ktorej viem. Nájdete tam populárne hry typu GTA 5, DOOM 2016, série Need for Speed, FIFA a mnoho ďalších. Jej názov znie:
•         Ocean of Games.
pracovní notebook
Výber je rozmanitý, nájdete tu najnovšie, ale aj nejaký ten rok, aj pár rokov staršie tituly, dokonca ja tie vydarené z pred desiatich, pätnástich rokov, dokonca aj viac. Pokiaľ nie ste fanúšikom tých moderných strieľačiek či nezmyselného násilia v hre GTA, to nevadí. Určite nájdete aj iné známe i menej známe tituly i rôzne žánre, ako napríklad športové, závodné, či stratégie. Určite nájdete niečo aj pre Vás. Každá počítačová hra ktorá Vás napadne, zrejme na tejto stránke bude.
práce na pc
Pokiaľ zavítate na úvodnú stránku, tituly sú zoradené podľa dátumu, kedy boli na stránke uložené. Zväčša ako prvé nájdeme najnovšie hry. No ak hľadáte niečo iné, hľadajte podľa spomenutých žánrov, ktoré máte na výber v hornej časti obrazovky. Stránka je veľmi prehľadná a obsahuje aj návody, pomoc, aby ste sa vedeli čo najlepšie zorientovať a hru správne stiahnuť i nainštalovať. U tých novších je to veľké plus, pretože sa niekedy neinštalujú tak ľahko, ako by sme si predstavovali.