Funkčnosť a elegancia posuvných sklenených dverí so širokým využitím

Ušetriť priestor, presvetliť ho, dať mu potrebnú vzdušnosť, eleganciu a zároveň aj nadčasový dizajn, to všetko dokážu moderné posuvné dvere zo skla z ponuky posuvné dvere sklenené. Sú ideálnou voľbou do menších priestorov ale aj do väčších otvorených miestností, kde vynikne ich výnimočnosť a praktické využitie. Sú ideálnou náhradou predchádzajúceho typu klasických dverí z dreva alebo posuvných plastových dverí, ktoré majú najlepšie roky dávno za sebou.

sklenené dvere

Sklo je výnimočný prvok v architektúre a jeho využitie vo forme sklenených dverí s posuvným systémom je moderné, nadčasové a mimoriadne elegantné. Technológia ich výroby je postavená na unikátnom patente osadenia sklenených plôch s mnohými povrchovými úpravami do bezpečných posuvných rámov so spoľahlivými koľajnicovými systémami. Vďaka nim sa dvere ľahko a bezpečne otvárajú a zatvárajú a ich obsluhu zvládne bez problémov senior alebo aj malé dieťa. Ponúkaná kolekcia hýri nápadmi, vzormi, inšpiráciu Vám poskytne webová stránka a rozhodne si vyberiete. Sklenené plochy sú bezpečné, takmer nikdy sa nerozbijú, sú vyrobené zo špeciálne kaleného skla s bezpečnostným certifikátom a vyznačujú sa vysokou kvalitou.

posuvné sklenené dvere

Posuvné dvere z ponuky sú jednokrídlové alebo viackrídlové, záleží od veľkosti objektu pre ktorú možnosť sa rozhodnete. Povrchová úprava upúta vždy, či už sú to priesvitné, matné, s pieskovaným vzorom alebo kombináciou všetkých možností. Ich dizajn vkusne dopĺňajú madlá, úchytky a iné doplnky, ktoré dodávajú ešte väčšiu atraktivitu posuvným dverám. Sklenený prvok vynikne v akomkoľvek priestore, vkusne sa kombinuje s drevom, kameňom, dlažbou, tapetou alebo klasickou omietkou. Výška posuvných dverí je individuálna a dokáže mať rozmery od podlahy až po strop, kedy je už samostatným doplnkom interiéru. Tichý, bezproblémový chod a dojazd dverí, ich bezpečné a spoľahlivé zatváranie, ich celková výnimočnosť Vás presvedčí a praktické využitie to iba potvrdí.