Je masáž penisu plnohodnotnou náhradou sexu?

Masaz penisu bratislavatantra.skje super vec, no ak by som ju mal porovnať so sexom, tak predsa len to nie je to isté. Veľmi dlho som premýšľal nad tým, či takáto masáž dokáže sex nahradiť, myslím, plnohodnotne nahradiť. Viete na čo som prišiel? To vám prezradím už o chvíľku.

Nahý muž za sklenenou mokrou stenou

Masáž ako každá iná?
Po prvom raze, čo som masáž penisu vyskúšal, som bol neskutočne ohúrený. Fakt som mal pocit, ako by som sa vnášal. Orgazmus, ktorý som zažil, bol skutočne úžasný. Bol https://www.bluesunhotels.com/cz/bol.aspx taký… ako to opísať… iný, intenzívnejší a, no jednoducho iný. Niekde som natrafil aj na taký opis, že ide o celotelový orgazmus. Neviem, či by som ho opísal takto, no určite ho opisujem len veľmi pozitívne. Keď som však na masáže začal chodiť častejšie a častejšie, nejako to prestalo mať na obrátkach. Niekedy som sa dokonca cítil tak, ako keby som ležal v klasickom masérskom salóne a zažíval obyčajnú masáž. Raz sa mi stalo napríklad i to, že som orgazmus nedosiahol.

Je to o vašom nastavení
S masážami som si dal na istú dobu pauzu. Prečo? Lebo ma nejako prestali baviť. Po tejto istej dobe som na masáž išiel opäť a opäť to bolo to, čo to bolo po prvýkrát. Viete čo som pochopil. Aby mohla masáž penisu alebo erotická masáž ako taká nahradiť sex v pravom slova zmysle, musíte byť na to nastavení vo vašej hlave. Nesmiete na ňu ísť už s tým, že si užijete priadne dobrú erotiku a orgazmus. Potom budete stále viac a viac sklamaní, až vám to prestane stačiť. Keď si však budete masáže užívať bez akýchkoľvek očakávaní, tak to bude skoro také dobré ako sex.

Muž drží v rukách tablet, z ktorého vychádza sexy žena

Asi čakáte na konečný ortieľ, teda, či je masáž penisu zrovnateľná so sexom. Za mňa nie. Pri sexe zažívam niečo iné. Neviem to písať, no je to niečo iné. Nemôžem však povedať, že je to lepšie alebo horšie, silnejšie alebo slabšie. Masáž penisu je super, no v inom smere a zmysle, ako je super sex v pravom význame.