Kvalitný spánok a výber matracov

Správny výber matraca, kvalitný spánok, oddych a relaxácia sú navzájom prepojené veličiny.

Spánok je pre človeka veľmi dôležitý a mali by sme venovať dôkladnú pozornosť všetkým faktorom, ktoré ho ovplyvňujú, aj vrátane správneho výberu matracov.

baby-4142216_640

Vybrať si správny matrac nie je jednoduchý výber, je potrebné zohľadniť fyziologické požiadavky, polohu v spánku a Váš životný štýl.

matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace Vám ponúkajú výber matracov v širokej ponuke so spoločnými pozitívnymi vlastnosťami. Technológia ich výroby je v súlade s odporúčaniami ortopédov a fyzioterapeutov a všetky ponúkané matrace sú zdravotné a zároveň sú vyrobené z čisto prírodných, antibakteriálnych materiálov. Je to ich veľká výhoda, najmä pre zákazníkov, ktorí sú alergici.

Najlepší matrac je ten, ktorý dokonale podoprie Vašu chrbticu, svalstvo, unavené kĺby, poskytne Vám správnu polohu v spánku a doslova Vás bude počas relaxu objímať. Váš nový deň bude príjemný a Vy sa budete cítiť plní energie a elánu.

Preto pri výbere nového matraca dajte na rady odborníkov a profesionálov, ktorí sa venujú tejto problematike desaťročia.

Široká ponuka matracov je zameraná na dva základné typy – sendvičové matrace so špeciálnou certifikovanou penou s antibakteriálnymi vlastnosťami a pružinové matrace s kvalitnými pružinami, vďaka ktorým bude Váš spánok skutočne kvalitný.

Spolu s ponukou matracov je zákazníkom k dispozícii aj ponuka podložiek pod matrac. Správny výber podložky je dôležitý, pretože aj ten výrazne ovplyvňuje Váš zdravý spánok. Preto sa riaďte radami odborníkov, ktorí Vám poradia, všeobecne platí, že pod tvrdšie sendvičové matrace je vhodný nepolohovateľný rošt a naopak pre mäkšie sendvičové matrace je vhodný polohovateľný rošt. Pre pružinové matrace je ideálnou kombináciou pre dokonalý spánok pružinový matrac a polohovateľný lamelový rošt.

furniture-2411853_640

V ponuke nájdete matrace s 5 triedami tvrdosti, rôzne výšky matracov, mnohé poťahy aj vrátane antialergických a samozrejme viaceré rozmery, aj vrátane atypických rozmerov na mieru.

Matrac si môžete vyskúšať a oboznámiť sa s jeho vlastnosťami a precítiť Vašu vzájomnú zhodu, stačí si vybrať.