Zaslúžite si masáž

Vaša žena je celé dni len doma a napriek tomu vás nevie pochopiť. Staráte sa o ňu, aby jej nikdy nič nechýbalo, staráte sa o zabezpečenie finančných prostriedkov pre celú rodinu, nemôžete si dovoliť prísť o robotu, máte v nej plno stresu a nervov a keď prídete domov, tak si len vypočujete ďalšiu hubovú polievku za to, že ste na niečo menšie zabudli alebo len tak, lebo manželka mala zlý deň. Aj vy máte zlý deň a musíte to pretrpieť, tešíte sa domov, že tam bude lepšie, ale opak je pravdou. Tam vás čaká ešte väčšie peklo.

Takýto život sa vám má páčiť? Toto ste si zaslúžili tým, že sa tak snažíte, aby vašej rodine nič nechýbalo? Prečo je to také ťažké pochopiť? Prečo nemôže vaša žena aspoň raz mlčať a namiesto vás pochváliť, že sa staráte o svoju rodinu? Že chodíte do práce, hoci veľké množstvo mužov to nedokáže? A vy to viete, zabezpečíte ich a aj tak si to nevedia vážiť?

girl-2071590_1920

Viete čo, nabudúce, keď budete mať v práci ťažký deň ani nechoďte domov. Rovno si zabehnite na eroticke masaze, kde vám nikto nebude papuľovať za to, že ste neprišli skôr. Uvoľníte svoje svaly a aj celé telo. Žiadne výčitky, iba nežné a lahodné dotyky ženských rúk, ktoré vás budú rozmaznávať. To je presne to, čo potrebujete po celom dni v práci. Namáhavé zamestnanie, ktoré máte a ešte sa musíte aj doma zožierať s vlastnou manželkou. Nezávideniahodná situácia, ale dá sa takto ľahko a jednoducho vyriešiť k spokojnosti oboch strán.

girl-2394216_1920

Keď aj prídete potom domov, tak už vám bude možno aj úplne jedno, či vám vaša manželka vynadá za to, že ste niekde boli ešte po práci. Keď ju nezaujíma ani poriadne ako ste sa tam mali, tak si nezaslúži vedieť o tom, čo robíte vo voľnom čase. Zaujíma sa len sama o seba a tým, že sa stará o domácnosť vám robí vlastne službu, no namiesto tých štipľavých rečí by ste to radšej robili za ňu a mali by ste aspoň pokoj.