Oznámenia na svadbu, ktoré nemusia výjsť až tak draho

Každý a jeden človek na našej planéte by si prial svadbu, podľa jeho predstav. Predsa len o svadbe snívame už od detstva. Už od detstva naše sny o tomto dni prirastajú do malých obláčikov, ktore sa dospievaním napĺňaju a menia. Je to totiž deň, ktorý je predsa len o niečo viac špecialnejši, než ten normálny. No v tejto dobe je všetko až príliš predražené. Cez svadobné šaty i cez tortu, až ku najmenšim pozvánkam. No nemusí to tak byť vždy. Na svete totiž jestvuju služby, ktoré vám vaše pozvánky urobia rýchlo, nádherne a hlavne za lacno.

Pozvánky

Čo je vlastne v ponuke?

Táto služba ponúka pozvanky na svadbu alebo lacné svadobné oznámenia Graphicsoul presne podľa vašich predstav. Či už s vašou fotkou, iným originalnym motívom či dokonca s vašou obľúbenou animovanou postavičkou. Je to totiž len a len na vás. Pozvanky sú značne tlačené, preto sa nemusíte obávať, že sa na nich motiv nejako pokazí či snaď nebodaj odlepí. Všetko je urobene na pravú mieru tak, aby vaš svatobny deň zdobili čo najdokonalejšie. Dokonca sa k tomuto dajú zladiť i všetky ostatné veci, ktoré by ste vyžadovali.

Pozvanka

Funguje to na základe objednávania z pohodlia domova práve prostrednictvom online stránky. Avšak, strát sa nemusíte obávať. Vieme vám zaslať každy kúsok o ktorý si poprosíte na ukážku prostredníctvom pošty. Na základne nespokojnosti vieme všetok motív znovu prerobiť podľa vaších požiadaviek. Vzorky sú hradené skutočne zadarmo. Preto sa nemusíte obávať ani o to, že za ne zaplatíte milióny a na ostatné dôležité veci vám peniaze už neostanú. Všetko je zariadené tak, aby vám pozvánky, menovky pri stoloch či iné, vykúzlili tu najkrajšiu rozprávkovu svadbu na svete.

A čo cena?

Ceny sa za kus pohybujú od 60-90 centov. Preto máte naozaj šancu získať ich takto za lacno a jednu starosť zo svadobného zoznamu vyškrtnúť. Pri každom probléme vám dokážu vyhovieť a chyby opraviť.