Prečo nemáte chuť a ako tento problém riešiť

Máte chuť na sex? V tom prípade ste šťastnými http://www.autoforum.cz/bleskovky/trojice-nemeckych-silaku-vyzvala-na-souboj-teslu-model-s-a-dokazala-prekvapit-video/ ženami. Ja som asi dva roky bojovala s tým, že sa pre mňa slovíčko „sex“ stalo absolútne cudzím pojmom. Nemyslela som na neho, nehovorila som o ňom a logicky, ani som ho nemala. Takto, v priebehu dvoch rokov sme s mojim partnerom samozrejme spolu spávali, to by nám asi vzťah tak dlho nevydržal, no keď sme sa spolu milovali, tak to bola pre mňa skôr povinnosť, ktorá ma dokázala baviť asi tak štyri minúty a zvyšok času som viac – menej pretrpela. To samozrejme nebavilo mňa a samozrejme ani môjho partnera. Veď, ako by aj mohlo, že?

Žena v žltých šatách sedí na skale v púšti

Skúšala som všetko. Erotickú bielizeň, erotické pomôcky, gély a afrodiziaká, dokonca sme s priateľom pozerali spolu porno, čo bolo kedysi pre mňa absolútne nepredstaviteľné, keďže nepatrím k tým najtolerantnejším ženám, inak povedané, som žiarlivá ako pes! Nič nepomohlo. Niekedy sa stalo, že som asi tak na desať minút pocítila nejaké vzrušenie a niečo, čo sa tak trošku podobalo na sexuálnu túžbu, no že by to bolo „TO“ pravé orechové, to sa povedať určite nedá ani náhodou. Myslím, že ak ste aspoň v nejako období vo svojom živote zažila ten pocit, že nemáte na sex chuť, tak mi úplne rozumiete. Rozumiete tým pocitom „nechcenia“.

Žena v čiernych šatách leží vo vode

Potom som narazila na liek Lovegra, ktorý má rovnaké účinky ako mužské tabletky na erekciu. Jej účinkom som veľmi neverila. To je možno i dôvod, prečo mi po prvých dvoch užitiach skoro vôbec nepomohla. Potom som sa však v hlave rozhodla, že jej dám šancu. No a vtedy sa jej účinky prejavili naplno. Skutočne som po dvoch rokoch opäť pocítila, čo je to mať chuť na sex, a sex si aj patrične a parádne užívať. Tabletky som užívala si šesť mesiacov, potom sa to začalo celkovo zlepšovať aj samé, takže som ich už viac nepotrebovala. Ako také naštartovanie pre ženu, ktorá stratí chuť na sex úplne, pre takú ženu je toto riešenie, aspoň si to myslím, veľmi dobré.