Spoločnosť STAMI TRADE a oprava preliačin

V prípade, že na vašom vozidle vznikla nejaká škoda vo forme preliačiny alebo iného poškodenia karosérie a hľadáte profesionálnu službu, ktorá vám s týmto problémom pomôže, obráťte sa na spoločnosť STAMI TRADE. Táto spoločnosť je naozaj jednotkou na trhu a venuje sa profesionálnej a kvalitnej oprave automobilov po vzniku preliačin, spôsobených či už vaším vlastným zavinením, nešťastnou náhodou, vinou iného nezodpovedného vodiča alebo vplyvmi vonkajšieho počasia, ako je sneh, mráz, dážď alebo krúpy. Pracovníci v tejto spoločnosti majú naozaj dlhoročné skúsenosti a využívajú moderné metódy na opravu karosérií, ktoré ocenili vrátane Slovenska aj spokojní zákazníci v iných krajinách v Európe. Dokážu teda zabezpečiť aj medzinárodnú podporu v prípade, že by ste sa niekedy nachádzali v zahraničí a potrebovali pomôcť s autom. Garanciu kvality ich služieb potvrdzuje aj doživotná záruka na všetky opravy, ktoré realizujú jednou z najmodernejších metód PDR.

poškodenie preliačinou

Táto moderná technika sa celým názvom volá Paintless dent repair (PDR) a ide naozaj o šetrnú formu opravy, ktorou sa nezničí karoséria. Vďaka mimoriadnej šetrnosti techniky PDR nie je nutné opravené vozidlo ani opätovne lakovať a nie sú na ňom po aplikovaní opravy vidieť takmer žiadne stopy predchádzajúceho poškodenia. Veľkou výhodou PDR metódy je okrem zachovania originálneho laku aj rýchlosť opravy.

blog o technike PDR

Pri PDR sa môže postupovať dvomi spôsobmi, avšak ich použitie sa odvíja od toho na akom mieste sa nachádza poškodenie. Buď sa môže postupovať z vonkajšku karosérie, kde sa preliačina ťahá smerom von, alebo z vnútornej časti karosérie, kde sa preliačina tlačí späť do pôvodného tvaru. Vďaka týmto dvom spôsobom sa dajú opraviť aj tie najmenšie preliačiny, ktoré sa nachádzajú na nedostupných častiach auta. Pokiaľ vás metóda PDR zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac informácií, môžete navštíviť blog https://www.autopdr.sk/blog/ spoločnosti STAMI TRADE, kde sa o nej dočítate viac alebo ich môžete priamo kontaktovať a informovať sa o tom, čo vás zaujíma.