Bublinkové obálky.

Každý z nás už vo svojom živote aspoň raz posielal poštou nejaký balík alebo list. Nie je to nič zložité, obsah zásielky zabalíme do krabice alebo obálky, prelepíme lepiacou páskou, napíšeme adresu a môžeme bežať na poštu. No problémy prichádzajú, ak chceme odoslať v zásielke predmet alebo tovar, ktorý by sa mohol rozbiť alebo inak poškodiť. Vtedy hľadáme rôzne výplne, ktoré by našu zásielku pred poškodením mohli ochrániť.

bublinkova obalka cierna

No tento problém je už dnes do značnej miery vyriešený používaním bublinkových obálok. Sú to na prvý pohľad o niečo masívnejšie papierové obálky, ktoré sú zvnútra podlepené plastovou bublinkovou fóliou. Tieto obálky sú veľmi dobre odolné voči nárazu, pričom dokážu ochrániť prepravovaný tovar aj pred možným pádom počas prepravy. V dnešnej dobe, keď sú denne prepravované milióny zásielok, ktoré sú počas prepravy vystavované mnohým rizikám, sú tieto obálky často preferovanou voľbou.

bublinková obálka

Niekedy boli tieto obálky ponúkané iba v 2-3 rozmeroch a jednej farbe. Dnes už kvalitní predajcovia ponúkajú širokú škálu bublinkových obálok, ktoré sú vyrobené z kvalitného papiera a sú 100% recyklovateľné. Navyše sú vodeodolné, čo je ich ďalšou veľkou prednosťou pri preprave tovarov. Môžete v nich zasielať rôzne veci ako knihy, oblečenie, obuv, elektroniku, dokumenty. Môžete si vyberať z množstva rozmerov, kde je možnosť zabaliť predmety od najmenších až po skutočne veľké veci. Do obálky rozmeru 460×460 mm už naozaj zmestíte aj predmety, na ktoré by ste ťažko hľadali aj vhodnú krabicu. V ponuke sú aj luxusné holografické a čierne matné bublinkové obálky. Dokonca aj obálky s posuvným jazdcom, ktorý výrazne uľahčí zatvorenie a otvorenie samotnej obálky. Ak potrebujete vo väčšom množstve bublinkové obálky a cena je pre vás významným faktorom pri obstarávaní, skúste využiť ponuku špecializovaných predajcov, kde nájdete širokú ponuku a skvelé ceny.