Už ste počuli o chromatických nechtoch?

Základ tkvie v dokonalom pigmentu a jeho naneseniu.
Ako ale dosiahnete kovového vzhľadu?

1) Chrómový lak na nechty

To je úplná klasika pre tých z vás, ktoré neznášajú zbytočné nakupovanie a nepotrpia si na zbytočnosti. V takom prípade je to jasná voľba. Na trhu nájdete jeho rôzne odtiene, ktoré môžete vyskúšať.

2) Fólie

Ak máte šikovné ruky, potom pokojne skúste prácu s fóliou, ktorá vám pôjde pekne od ruky.

3) Variant lepenia

Možno vás to prekvapí, ale práve nalepovaním vzniká väčšina tej nádhery, ktorú obdivujeme na iných ženách. Používajú sa hlavne na prehliadkových mólach a nosia je tiež celebrity. Ponúkajú im totiž úplne dokonalý efekt chrómového zrkadlenia. Môžete sa pozrieť aj na inštruktážne video, kde uvidíte rôzne metódy lepenia, ktoré vás môžu inšpirovať.

štětec

4) Pigment

Na internete ich nájdete naozaj veľké množstvo, je ich možno až príliš a vy môžete mať problém, ktorý si vlastne vybrať. Veľmi zaujímavú a tiež vysoko kvalitnú ponuku vám môžeme ponúknu aj my na. Aplikácia prebieha vcelku jednoducho. Pre lepší efekt by som odporučila čierny gél.

Pripravte sa, začíname!

· Klasicky musíme nechty najprv odmastiť a zdrsniť ich povrch. Ďalej nanesiete primer a použijete chromatickú bázu. Po vytvrdnutí použijeme čierny gél a potom zase zapečieme.
· Nanesiete ešte jednu vrstvu finish gélu a vytvrdíte.
· V konečnej fáze si príde na svoje pigment, ktorý nanesiete pomocou aplikátora. Tým sa krásne zaleští. Potom ešte príde naposledy na rad finish gél, vytvrdíte a máte hotovo.

Ak vo vás drieme skrytá umelkyňa, môžete si ešte ruky upraviť holografickým zdobením, ktoré vyzerá naozaj luxusne.
Napriek tomu sa môže všeličo pokaziť, takže pri aplikácii buďte naozaj starostlivé, potom budete nanajvýš spokojné.

zdobené nehty

To nie je vôbec nijak ťažké. Rad internetových obchodníkov vám ponúkne veľmi rada svoj široký sortiment. Nájdete tu krásne farby a aj pre vašu umeleckú stránku zaujímavé ozdoby, napríklad vo forme trblietok.